کـد نـویسی وب

طراحی سایت با html و Css | کد نویسی html  :  برای مشاهده وب سایت در اینترنت نیاز به تولید صفحات html  داریم و به غیر از اون نمی توانیم هیچ نوع وب سایتی را در اینترنت مشاهده نماییم . بقیه زبان های برنامه نویسی مانند php و پایتون و. .. نیز باید با html تلفیق شوند تا بتواند وب سایت طراحی شده را در اینترنت مشاهده کرد .

بارها دیده ایم که بسیار از شرکت های طراحی سایت به دنبال افرادی هستند که به html و css آشنایی کامل داشته باشند چرا که می دانند پایه و اساس وب سایت برای نمایش در اینترنت html  است همچنین css نیز برای نمایش ظاهر وب سایت می باشد.

چرا طراحی وب با html5 و css3 :

چند سالی شده است که قدرتمندترین ورژن html یعنی html5 منتشر شده است که برای موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است . در این ورژن برای راحتی تجزیه و تحلیل وب سایت توسط موتورهای جستجو از تگ های شاخص مهمی استفاده نموده اند  و سرعت کار را بالا برده اند. همچنین در جدیدترین ورژن css3 که می توان تمام کارهایی را که با JQuery می توانستیم بکنیم با این ورژن css انجام دهیم . لذا سرعت لود صفحات وب سایت پایین آمده است و همچنین از نظر بهینه سازی وب سایت بهینه تر از قبل شده است.

طراحی سایت با php و طراحی صفحه وب html :

در کل روال طراحی سایت بدین صورت می باشد :

۱-    طراحی گرافیکی قالب که با استفاده از نرم افزار های فتوشاپ یا هر نرم افزار گرافیکی دیگر انجام می پذیرد .
۲-    طراحی html و css از روی گرافیک وب سایت که دقیقا همان باید باشد .
۳-    طراحی cms سیستم مدیریت محتوا برای وب سایت یا استفاده از cms های رایگان همچون طراحی سایت با جوملا ، طراحی سایت با وردپرس و …
۴-    ارتباط با سیستم مدیریت محتوا و ارتباط طراحی html با cms و در نهایت تنظیم قالب وب سایت که درنهایت باید همان طرح اولیه گرافیکی باشد.

سه مورد بالا کلید طراحی سایت را با استفاده از زبان برنامه نویسی نشان می دهد. در طراحی سایت بااستفاده از php حتما باید این روال طی شود . ابتدا باید طرح html پیاده شود و بعدا با استفاده از توابع برنامه نویسی php با هسته cms زبان php ارتباط برقرار کنند.

طراحی وب سایت جنوب سافت از متخصصین بزرگ برای طراحی صفحات html تشکیل شده اند که پروژه های بزرگی را در این راه ایجاد کرده اند . لذا برای طراحی سایت خود می توانید با مشاوره طراحی سایت ما در ارتباط باشید .

برچسب ها