قوانین و تعهدات

قوانین و تعهدات

قوانین و تعهدات

سامانه اصلی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در آدرس https://ve.cbi.ir به صورت رایگان قابل دسترس می باشد و سایت جنوب سافت فقط به شما در تسریع روند ثبت نام اینترنتی وام ازدواج کمک می کند

قوانین کلی :

۱ – اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام نزد جنوب سافت به صورت محرمانه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت مگر به دستور مراجع قضایی و ذیربط!

۲ – جنوب سافت موظف است توسط اطلاعات تماس مندرج در صفحه تماس با ما، اقدام به پشتیبانی، و پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران کند.

۳ – در صورت ورود به صفحه ثبت نام ناموفق به این معنی است که مبلغ شما به حساب جنوب سافت واریز نگشته است، لذا منتظر بمانید تا ظرف مدت حداکثر ۷۲ ساعت مبلغ توسط بانک مربوطه به حساب شما عودت داده شود و درصورت عدم بازگشت وجه طی ۷۲ ساعت مراتب را به بانک مربوطه گزارش دهید و با پشتیبانی در تماس باشید.

۴ – کاربران موظف هستند در هنگام پرداخت اینترنتی کلیه نکات امنیتی در هنگام پرداخت را انجام دهد و در حفظ و نگه داری اطلاعات شخصی حساب بانکی خود دقت کافی را داشته باشند. ( در زمان پرداخت به نشانی درگاه دقت کنید حتما می بایست shaparak.ir در آدرس درگاه وجود داشته باشد)

۵ – به محض ثبت نام در سایت جنوب سافت آنی اقدام به ثبت نام در سایت ve.cbi.ir می شود.

۶ – جنوب سافت هیچ‌گونه تعهدی در قبال دریافت وام شما در بانک موردنظرتان ندارد و تنها خدمات ثبت نام اینترنتی وام ازدواج را در اختیار شما قرار می‌دهد.

۷ – سایت جنوب سافت هیچ خدماتی در راستای تعیین شعبه و خرید و فروش وام ارائه نمیدهد.

نرم افزار ها :

۱ – تمامی نرم افزار ها گارانتی اجرای صحیح عملکرد را دارند و تا اجرای کامل نرم افزار و کل دوره استفاده پشتیبانی می شوند و در صورتی که نرم افزار امکان اجرا نداشته باشد کل هزینه بازگشت داده می شود.

۲ – تاریخ شروع نرم افزار ها از زمان خرید نرم افزار محاسبه می شود.

کافی نت ها :

۱ – به دلیل هزینه پایین و استعلام های زیاد برای متقاضیان کافی نت ها امکان بازگشت وجه وجود ندارد و فقط میتوانند متقاضی دیگری را جایگزین کنند و یا درخواست حذف متقاضی را از پنل کاربری ارسال کنند و وجه آن به کیف پول کافی نت بازگشت داده شود.

۲ – کافی نت ها می توانند از کیف پول خود نرم افزارهای جنوب سافت را تهیه کنند. (این درخواست را می بایست از طریق پنل کاربری بخش پیام ها ارسال کنند.)

شرایط :

۱ – امکان ثبت نام وام ازدواج فقط برای زوج های جوانی که تاریخ عقد آن ها از ۱ فروردین ۹۹ به بعد می باشد و تا کنون وام ازدواج نگرفته باشند امکان پذیر است.

۲ – تنها کسانی که بین ۱۴ تا ۵۰ سال سن دارند می توانند برای ثبت نام وام ازدواج اقدام کنند.

قوانین بازگشت وجه متقاضیان

فرم بازگشت وجه

۱ – به درخواست های که در همان بانک و استانی که درخواست داده بودین کد رهگیری پیش از ما دریافت کرده باشید رسیدگی می شود.

۲- چنانچه به هر دلیلی نخواستید ثبت نام شما انجام شود فقط می توانید طی تیکت فرد دیگری را جایگزین نمایید.

۳ – ارسال کد تایید الزامی می باشد و در صورتی که ۱۰ کد تایید را ارسال نکرده باشید امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

۴ – مبلغ ۱۰۰ هزار تومان از مبلغ پرداختی بابت استعلام اولیه و هزینه پیامک و هزینه بازگشت وجه کسر می شود.

۵ – در صورتی که کد رهگیری توسط جنوب سافت دریافت شده باشد تحت هیچ شرایطی امکان بازگشت وجه وجود ندارد.